Herb WW


Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

29 Listopad 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2022

  • Zawody Mikołajkowe

    So, 3. grudzień 2022, 09:00 h - N, 4. grudzień 2022
    Strzelnica OSiR i myśliwska
    Rawicz
    Wielkopolskie
    Ksp/Kdw, Psp, K-M, Kcz, Pcz, Strzelba, WZSS

Zawody o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka

  b_300_146_16777215_0_0_images_2021_2021-05-09_Niedzwiadek_2021-05-09_Niedzwiadek_glowne_2020-05-09_Niedzwiadek-glowne.jpg  W dniach 8 i 9 maja odbyły się w Rawiczu Zawody o Statuetkę Rawickiego Niedźwiadka. W konkurencji Trap25 zwyciężył Wojciech Lisiak BOCK Rawicz (22 pkt.), drugie miejsce zajął Stanisław Sołtys BOCK Rawicz (21 pkt.), a trzecie Janusz Janowicz BOCK Rawicz (19 pkt.). W konkurencji Skeet25 najlepszym okazał się Robert Mielcarek BOCK Rawicz (18 pkt.), tuż za nim uplasował się Wojciech Lisiak (18 pkt.), a trzecie miejsce zajął Stanisław Sołtys (15 pkt.). W konkurencji Double Trap30 pierwsze miejsce zajął Stanisław Sołtys (17 pkt.), drugie Wojciech Lisiak (14 pkt.), trzecie Bartłomiej Kaczmarek MUSZKIET Konin (14 pkt.).

     W drugim dniu zawodów rywalizowali kulowcy. W konkurencji Psp10 tarcza TS1 zwyciężył Adam Kowalski BOCK Rawicz (98 pkt.), drugie miejsce zajął Cezary Gajdemski GLAUBERYT Lubin (93 pkt.), trzecie Radosław Grobelski BOCK Rawicz (92 pkt.). W konkurencji Psp10 tarcza 23p pierwsze miejsce zajął Wiesław Alcer BOCK Rawicz (100 pkt.), drugie Radosław Grobelski (98 pkt.), trzecie Arkadiusz Dulemba BOCK Rawicz (96 pkt.). W konkurencji Pcz10 tarcza TS1 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski (97 pkt.), drugie Cezary Gajdemski (91 pkt.), trzecie Arkadiusz Dulemba (86 pkt.). W konkurencji Pcz10 tarcza 23p zwycięzcą został Arkadiusz Dulemba (99 pkt.), przed Jackiem Wałąskim ŚLĄSK Wrocław (97 pkt.) i Radosławem Grobelskim (95 pkt.). W konkurencji Kdw10 tarcza TS3 zwyciężyła Justyna Kaczmarek BOCK Rawicz (93 pkt.), drugie miejsce zajął Waldemar Król BOCK Rawicz (82 pkt.), trzecie Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (79 pkt.). W tej samej konkurencji, ale do tarczy 23p zwyciężczynią ponownie została Justyna Kaczmarek (100 pkt.), przed Karolem Glowaczem (100 pkt.) i Tomaszem Buszkiewiczem  (98 pkt.). W konkurencji Kcz10 bez optyki pierwsze miejsce zajął Waldemar Król (100 pkt.), drugie Adam Kowalski (100 pkt.), trzecie Paweł Marczyński BOCK Rawicz (97 pkt.). W tej samej konkurencji ale z przyżądami optycznymi wygrał Cezary Gajdemski (99 pkt.), drugi był Leszek Stoiński BOCK Rawicz (96 pkt.), trzeci Paweł Marczyński (94 pkt.). Gratulujemy i do zobaczenia na następnych zawodach!

Niedzwiadek Niedzwiadek Niedzwiadek
Niedzwiadek Niedzwiadek Niedzwiadek
Niedzwiadek Niedzwiadek Niedzwiadek


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Październik 2021  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031