Herb WW


Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

30 Listopad 2022    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2022

  • Zawody Mikołajkowe

    So, 3. grudzień 2022, 09:00 h - N, 4. grudzień 2022
    Strzelnica OSiR i myśliwska
    Rawicz
    Wielkopolskie
    Ksp/Kdw, Psp, K-M, Kcz, Pcz, Strzelba, WZSS

Zawody Mikołajkowe

   b_300_225_16777215_0_0_images_2018_2018-12-08-Mikolajkowe_2018-12-08-glowne_2018-12-08_Zawody_Mikolajkowe_glowne.jpgW dniach 08-09.12.2018 odbyły się ostatnie już w tym roku zawody strzeleckie - Zawody Mikołajkowe. W pierwszym dniu rywalizowali strzelcy kulowi. W konkurencji Kpn20 pierwsze miejsce zajął Kamil Strynkowski BOCK Rawicz (184 pkt.), drugi był Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (146 pkt.), trzeci Marek Wasilewski BOCK Rawicz (127 pkt.). W konkurencji Kdw20 wyciężył Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (184 pkt.), drugi był Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (176 pkt.), trzecie Maciej Hałas BOCK Rawicz (167 pkt.). W konkurencji Kcz10 z optyką aż trzech zawodników uzyskało maksymalną ilość punktów. Wewnętrznymi dziesiątkami zwyciężył Daniel Chochowski BOCK Rawicz (100 pkt.), drugi był Cezary Gajdemski KS-Lubin (100 pkt.), trzeci Paweł Gajdemski KS-Lubin (100 pkt.). W konkurencji Kcz10 bez optyki zwyciężył Waldemar Król BOCK Rawicz (100 pkt.), drugi był Marcin Grzyb Bock Rawicz (98 pkt.), trzeci Tomasz Buszkiewicz BOCK Rawicz (96 pkt.).

     W Ppn20 zwycięzcą został Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (180 pkt.), drugie miejsce zajął Damian Suszczyk (178 pkt.), trzecie Jarosław Stepa BOCK Rawicz (133 pkt.). W konkurencji Psp20 zwyciężył Adam Kowalski BOCK Rawicz (185 pkt.), drugi był Tomasz Błoch BOCK Rawicz (180 pkt.), trzecie Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (179 pkt.). W konkurencji Pcz20 zwycięzcą został Adam Kowalski BOCK Rawicz (193 pkt.), drugi był Tomasz Błoch BOCK Rawicz (180 pkt.), trzeci Tomasz Pawelczyk BOCK Rawicz (178 pkt.). W konkurencji strzelania do zapadek pierwsze miejsce miejsce zajął Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz (7 pkt.), drugie Julia Alcer BOCK Rawicz (6 pkt.), trzecie Jędrzej Ratajczak BOCK Rawicz (6 pkt.). W dwóch konkurencjach rywalizowała również tylko młodzież o tytuł Mistrza Klubu BOCK. W konkurencji Kpn20 wygrał Karol Głowacz BOCK Rawicz (174 pkt.), drugi był Mieszko Świergocki BOCK Rawicz (139 pkt.), trzeci Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz (120 pkt.). W konkurencji Ppn20 zwyciężyła Zuzanna Winna BOCK Rawicz (176 pkt.), druga była Julia Alcer BOCK Rawicz (169 pkt.), trzecie miejsce zajął Mikołaj Szymczak BOCK Rawicz (167 pkt.).
    W drugim dniu zawodów rywalizowali śrutowcy, W konkurencji Trap25 zwyciężył Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (20 pkt.), drugi był Damian Domański BOCK Rawicz (17 pkt.), trzeci Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (17 pkt.). W konkurencji Double Trap25 zwyciężył Wojciech Lisiak BOCK Rawicz (21 pkt.), drugie miejsce zajął Marcin Mierzejek BOCK Rawicz (16 pkt.), trzecie Jakub Danek BOCK Rawicz (15 pkt.). W konkurencji Skeet25 pierwszy był Sławomir Owczarz BOCK Rawicz (18 pkt.), drugi Paweł Błażutycz VIS Gostyń (16 pkt.), trzeci Jan Daniec BOCK Rawicz (14 pkt.). Do zobaczenia na zawodach w 2019 roku!!

mikolajkowe mikolajkowe mikolajkowe
mikolajkowe mikolajkowe mikolajkowe
mikolajkowe mikolajkowe mikolajkowe


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Listopad 2022  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930