Herb WW


Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

29 Listopad 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
Szkolenie BOCK Soldier
Szkolenie BOCK Soldier
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Snajper
Szkolenie BOCK Snajper
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Szkolenie BOCK Junior
Szkolenie BOCK Junior
Kliknij obrazek, aby dowiedzieć się więcej

 

Kalendarz RKS Bock w Rawiczu strzelań do licencji na rok 2022

  • Zawody Mikołajkowe

    So, 3. grudzień 2022, 09:00 h - N, 4. grudzień 2022
    Strzelnica OSiR i myśliwska
    Rawicz
    Wielkopolskie
    Ksp/Kdw, Psp, K-M, Kcz, Pcz, Strzelba, WZSS

10-11.09.2016 Zawody o tytuł Mistrza Klubu

b_300_169_16777215_0_0_images_2016_16-09-10-Mistrz_Klubu_16-09-10-Mistrz_Klubu-glowne_16-09-10-Mistrz_Klubu-glowne.jpgW dniach 10-11.09.2016r.  odbyły się zawody o  tytuł Mistrza Klubu 2016. Wspaniała, słoneczna pogoda towarzyszyła strzelcom w rywalizacji w konkurencjach kulowych oraz rzutkowych. W pierwszym dniu zawodów, w konkurencji Ppn 20 seniorów zwyciężył Eugeniusz Stachów Bock Rawicz (181 pkt.), drugi był Tomasz Pawelczyk Bock Rawicz (177 pkt.), a trzeci Marian Zieliński LTS Leszno (177 pkt.). W tej samej konkurencji wśród młodzieży zwyciężyła Izabela Owczarz Bock Rawicz (164 pkt.), przed Julią Jórdeczką Bock Rawicz (160 pkt.) oraz Jędrzejem Ratajczakiem Bock Rawicz (157 pkt.).

W konkurencji Kpn 20 seniorów zwyciężył Karol Głowacz Bock Rawicz (159 pkt.), drugie miejsce zajął Damian Suszczyk Bock Rawicz (144 pkt.), a trzecie Tomasz Pawelczyk Bock Rawicz (124 pkt.). W konkurencji Psp 20 seniorów zwyciężył Tomasz Pawelczyk Bock Rawicz (189 pkt.), przed Eugeniuszem Stachów Bock Rawicz (189 pkt.) oraz Adamem Kowalskim Bock Rawicz (186 pkt.). W tej samej konkurencji wśród młodzieży ponownie zwyciężyła Izabela Owczarz Bock Rawicz (155 pkt.), drugi był Jędrzej Ratajczak Bock Rawicz (152 pkt.), a trzecia Zuzanna Winna Bock Rawicz (146 pkt.). W konkurencji Kdw 20 zwyciężył Karol Głowacz Bock Rawicz (160 pkt.), przed Mariuszem Pańkowskim Bock Rawicz (158 pkt.) oraz Marcinem Błaszkiewiczem Bock Rawicz (145 pkt.). W konkurencji Pcz 20 pierwsze miejsce zajął Adam Kowalski Bock Rawicz (183 pkt.), drugi był Piotr Krasicki BK Wrocław (179 pkt.), trzeci Marian zieliński LTS-Leszno (179 pkt.). W konkurencji Kcz 10 zwyciężył Tomasz Dotkuś COLT Oława (97 pkt.), przed Januszem Janowiczem Bock Rawicz (93 pkt.) oraz Mariuszem Tabaka Bock Rawicz (89 pkt.).
W drugim dniu zawodów w konkurencji TRAP 25 seniorzy zwyciężył Marcin Krenc Vis Gostyń (20 pkt.), drugi był Janusz Janowicz Bock Rawicz (19 pkt.), trzeci Damian Domański Bock Rawicz (19 pkt.). W tej samej konkurencji wśród młodzieży zwyciężył Michał Kowalski Bock Rawicz (19 pkt.). W konkurencji DOUBLE TRAP 30 zwyciężył Michał Kowalski Bock Rawicz (19 pkt.), drugie miejsce zajął Jakub Danek Bock rawicz (19 pkt.), a trzecie Damian Domański Bock Rawicz (18 pkt.). W konkurencji SKEET 25 pierwsze miejsce zajął Kacper Baksalary Bock Rawicz (19 pkt.), drugi był Paweł Maćkowiak LTS-Leszno (18 pkt.), a trzecie Sławomir Owczarz Bock Rawicz (17 pkt.). 

Mistrz klubu Mistrz klubu Mistrz klubu
Mistrz klubu Mistrz klubu Mistrz klubu
Mistrz klubu Mistrz klubu  


 
 

Kalendarz imprez

<<  <  Październik 2022  >  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31